درب شیشه ای تاشو (فولدینگ)

تماس با ما

 

یکی دیگر از انواع دربهای اتوماتیک، درب اتوماتیک شیشه ای تاشو می باشد که جهت ورودی های بسیار کم عرض ( کمتر از 200 سانتی متر) مورد استفاده قرار می گیرد و حدود 95% عرض کل را قابل استفاده می نماید. در فضاهایی که دهنه ورودی کم عرض می باشد بهترین گزینه درب اتوماتیک تاشو می باشد.
درب اتوماتیک شیشه ای تاشو در حقیقت ساختاری مشابه درب اتوماتیک لولایی دارد، با این تفاوت که گویی هر لنگه آن به دو قسمت تقسیم شده و دو لنگه توسط لولا به یکدیگر متصل شده اند. درب اتوماتیک تاشو را می توان به گونه ای طراحی نمود که فقط به یک جهت باز شود، برای مکانهایی با تردد بالا و نامحدود مناسب بوده و در عین حال دارای حرکتی بسیار نرم، روان و بی صدا می باشد. سیستم امنیتی هوشمند درب اتوماتیک تاشو از برخورد احتمالی با هرگونه مانعی جلوگیری می کند و به محض تشخیص مانع، فرمان توقف درب، توسط کنترلر صادر می گردد.

از مزایای درب اتوماتیک تاشو، شعاع کوتاه حرکت درب به هنگام باز و بسته شدن می باشد. این ویژگی درب اتوماتیک تاشو سبب کاربرد بسیار آن در مکا نهای کم عرض شده است.
لازم به ذکر است که از درب اتوماتیک تاشو در مواردی که امنیت بالا مهمترین مسئله می باشد استفاده می گردد.

عملکرد سریع این نوع درب تضمین می کند که امنیت مورد نظر به مخاطره نمی افتد و ورودی عریضی را در مدت زمان کوتاهی

می گشاید. درب های اتوماتیک تاشو در مدت زمانی حدود 2 تا 4 ثانیه باز می شوند و سرعت استاندارد آن ها یک متر بر ثانیه است.

از ویژگیهای این نوع درب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قابلیت اتصال به فلاشر، قفل الکتریکی، چراغ راهنما، ضربه گیرهای لاستیکی، کارت خوان سیستم های بارکد، کارت هوشمند

  • کاهش شعاع عملیاتی درب هنگام باز و بسته شدن

  • سرعت بالای باز و بسته شدن در فضاهای محدود

  • توان کمتر نسبت به درب لولایی معمولی

  • سریع و ایمن

شرکت دیاکو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص در زمینه نصب و راه اندازی دربهای اتوماتیک شیشه ای و همچنین با استفاده از بهترین برندهای موجود سعی بر این دارد تا به شما عزیزان خدماتی شایسته و مطمئن را ارائه نماید.