درب اتوماتیک پارکینگی

 

تماس با ما

با توجه به نیاز روز افزون و بدون چون و چرا در استفاده از درب های پارکینگی بدلیل عبور و مرور زیاد در اماکن پر جمعیت و همچنین آسودگی و آرامش بیشتر، درب های پارکینگی اتوماتیک با سیستمها و طرح های گوناگون طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه جزئی جدا ناپذیر از بخشهای ساختمانها می باشند.

درب های اتوماتیک پارکینگی به چند بخش تقسیم بندی می شوند که در زیر به آنها اشاره می نماییم:

جک پارکینگی

کشویی (ریلی)

کرکره ای (رول آپ)

 

زیر سقفی (سکشنال)

 

 

درب های اتوماتیک با رفتن برق شهر دیگر قابل استفاده نمی باشند مگر اینکه بازوها را بصورت دستی خلاص کرده و توسط شخص باز و بسته شود. در این میان گذشته از باز و بسته کردن درب در سرما و گرما و باران و...، مسئله ای که بسیار حائز اهمیت می باشد، نبود امنیت در زمان خلاص بودن بازوها است. شرکت دیاکو جهت رفع این مشکل، به شما عزیزان دستگاه UPS را پیشنهاد می کند. با استفاده از این دستگاه علاوه بر اینکه بازو و بخش الکترونیکی درب شما از صدمات ناشی از نوسانات برق محفوظ می ماند، در زمان قطعی برق نیز به راحتی و بدون هیچگونه نگرانی از باز ماندن درب و ورود اشخاص به حریم شخصی، از درب پارکینگ برای عبور و مرور استفاده کرده و هیچکونه تغییری را احساس نمی نمایید.

شرکت دیاکو با استفاده از جدید ترین تکنولوژی و مرغوب ترین قطعات و برند های مطرح دنیا، همچنین با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در این زمینه، گامی مثبت در خدمت رسانی به شما عزیزان برداشته تا با آرامش خاطر و اطمینان از کیفیت قطعات و اجرای پروژه به خواسته های خود دست پیدا کنید.

<< لطفا جهت اطلاعات بیشتر در مورد UPS، بر روی این لینک کلیک نمایید >>