دوربین مدار بسته بی سیم (وایرلس)

تماس با ما

دوربین های مدار بسته بی سیم یا همان وایرلس، دارای تمام خصوصیات و تنوع دوربین های آنالوگ و IP می باشند با این تفاوت که نحوه انتقال تصویر در آنها بصورت بدون کابل بوده و با توجه به نوع و کاربرد، می توان در مکان های مختلف از آنها بهره برد.

از اینگونه دوربین ها در اماکنی که امکان کابل کشی تصویر وجود ندارد استفاده می شود. دوربین های وایرلس از نظر هزینه ای در مقابل دو نوع یاد شده، قیمتی بالاتر داشته و دارای مشخصات خاص خود می باشد.

دوربین مدار بسته بی سیم (وایرلس) دارای دو گونه آنالوگ و IP  می باشند که هر کدام به بخشهایی تقسیم بندی می شوند.

در سیستم های امنیتی مسئله ای که بسیار حائز  اهمیت می باشد، آنلاین بودن در تمامی لحظات می باشد. به این مفهوم که سیستم حتی در زمان قطع برق نیز به نظارت خود ادامه دهد و بتواند تا زمان بسیار زیادی نیز بدون نیاز به برق شهر از محدوده های مورد نظر ما محافظت بعمل آورد. شرکت دیکو مفتخر است تا با تولید دستگاه های UPS یا همان برق اضطراری به همراه محافظ، این نوید را بدهد که دیگر نگران قطعی برق به هیچ عنوان نباشید. شما می توانید با تهیه یک UPS علاوه بر تامین برق مورد نیاز دستگاه خود، آن را در برابر حوادث ناشی از نوسانات برق حفاظت نموده و با این کار هم در زمان نبود برق به نظارت خود ادامه دهید وهم از خرابی ناشی از نوسانات برق جلوگیری نمایید.

<< لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک نمایید >>