دوربین مدار بسته آنالوگ

تماس با ما

بازگشت به دوربین مدار بسته

این نوع دوربین های مدار بسته در اصطلاح به دوربین های آنالوگ معروف می باشند که اتصالات آنها از طریق کابل RG59 و یا AV میباشد.

در نصب اینگونه دوربینها برای مسافتهای بالا محدودیت هایی وجود دارد که بسته به نوع دوربین و کابل و اتصالات آن متغیر بوده و معمولا در تعداد 4-8-16 و 32 قابل نصب می باشند.

دوربین های آنالوگ به دستگاهی بنام DVR وصل شده که با توجه به نیاز مشتری و نوع دوربین ها تا چند ماه قابلیت ضبط تصاویر را دارا می باشد.

>> لطفا برای مشاهده دوربین های مورد نظر خود، بر روی عکس آن کلیک کنید <<

 

 

دوربین های دام

 

 

دوربین های اسپید دام (PTZ)

 

 

 

دوربین های صنعتی

 

 

دوربین های دید در شب (IR)

دوربین های بی سیم (wireless)

دوربین های مینیاتوری

در سیستم های امنیتی مسئله ای که بسیار حائز  اهمیت می باشد، آنلاین بودن در تمامی لحظات می باشد. به این مفهوم که سیستم حتی در زمان قطع برق نیز به نظارت خود ادامه دهد و بتواند تا زمان بسیار زیادی نیز بدون نیاز به برق شهر از محدوده های مورد نظر ما محافظت بعمل آورد. شرکت دیکو مفتخر است تا با تولید دستگاه های UPS یا همان برق اضطراری به همراه محافظ، این نوید را بدهد که دیگر نگران قطعی برق به هیچ عنوان نباشید. شما می توانید با تهیه یک UPS علاوه بر تامین برق مورد نیاز دستگاه خود، آن را در برابر حوادث ناشی از نوسانات برق حفاظت نموده و با این کار هم در زمان نبود برق به نظارت خود ادامه دهید وهم از خرابی ناشی از نوسانات برق جلوگیری نمایید.

 

<< لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک نمایید >>