دوربین های تحت شبکه (IP)

تماس با ما

 

بازگشت به دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته تحت شبکه (IP) به دوربینهایی گقته می شود که توسط کابل شبکه CAT5 به دستگاه ضبط خود یعنی NVR و یا یک کامپیوتر بعنوان سرور متصل شده و بدین صورت محدودیتی در تعداد دوربینها وجود نداشته و همچنین از نظر مسافت ارسال تصویر و کیفیت در درجه بالاتری نسبت به دوربین های آنالوگ قرار می گیرند.

قابلیت دیگری که در برخی از دوربین های IP  قرار دارد و به اختصار NP  نامیده میشود قابلیت استفاده از همان کابل شبکه بجای کشیدن یک کابل مجزای برق برای تغذیه دوربین میباشد که بدین ترتیب مقدار قابل توجهی در هزینه های سیم کشی دوربین صرفه جویی می شود.

همچنین برای انتقال صدای محیط نیز دیگر احتیاجی به سیم کشی مجزا نمیباشد و می توان از طریق همان کابل شبکه تمام این موارد را تحت پوشش قرار داد.

 

>>  لطفا جهت مشاهده توضیحات مربوط به هر دوربین، بر روی عکس آن کلیک نمایید <<

 

دوربین های دام

دوربین های اسپید دام (PTZ)

 

دوربین های صنعتی

 

 

دوربین های دید در شب (IR)

دوربین های بی سیم (wireless)

دوربین های مینیاتوری

در سیستم های امنیتی مسئله ای که بسیار حائز  اهمیت می باشد، آنلاین بودن در تمامی لحظات می باشد. به این مفهوم که سیستم حتی در زمان قطع برق نیز به نظارت خود ادامه دهد و بتواند تا زمان بسیار زیادی نیز بدون نیاز به برق شهر از محدوده های مورد نظر ما محافظت بعمل آورد. شرکت دیکو مفتخر است تا با تولید دستگاه های UPS یا همان برق اضطراری به همراه محافظ، این نوید را بدهد که دیگر نگران قطعی برق به هیچ عنوان نباشید. شما می توانید با تهیه یک UPS علاوه بر تامین برق مورد نیاز دستگاه خود، آن را در برابر حوادث ناشی از نوسانات برق حفاظت نموده و با این کار هم در زمان نبود برق به نظارت خود ادامه دهید وهم از خرابی ناشی از نوسانات برق جلوگیری نمایید.

<< لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک نمایید >>