دوربین مدار بسته دام

تماس با ما

دوربین های دام با تنوع مدل و کیفیت تصویری که دارند، بر حسب موقعیت و کاربرد مورد نیاز خریدار انتخاب می شوند تا بهترین بازده را برای شخص داشته باشند. این دوربین ها دارای محفظه شیشه ای بصورت حبابی می باشند که جهت جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی لنز و تجهیزات داخلی آن بوده و بر روی سقف و دیوار (محل نصب بستگی به مکان مورد نظر دارد) نصب می گردند و در انواع مدل های معمولی و دید در شب موجود می باشند.

از این دوربین ها در محیط های اداری و منازل بیشتر استفاده می شود. دوربین های دام بصورت ثابت نصب می شوند و قابل تنظیم تا 360 درجه افقی و90 درجه یا بیشتر عمودی بوده و برخلاف دوربین های صنعتی دارای لنز می باشند که با توجه به لنزشان دامنه پوشش متفاوتی خواهند داشت.

ساده ترین نوع این دوربين دارای لنز ثابت می باشد در نوع دیگری از آنها لنز وری فوکال یا فاصله کانونی متغیر استفاده شده است که امکان تغییر محدوده دید با توجه به نیاز و فضای دید وجود دارد.

در سیستم های امنیتی مسئله ای که بسیار حائز  اهمیت می باشد، آنلاین بودن در تمامی لحظات می باشد. به این مفهوم که سیستم حتی در زمان قطع برق نیز به نظارت خود ادامه دهد و بتواند تا زمان بسیار زیادی نیز بدون نیاز به برق شهر از محدوده های مورد نظر ما محافظت بعمل آورد. شرکت دیکو مفتخر است تا با تولید دستگاه های UPS یا همان برق اضطراری به همراه محافظ، این نوید را بدهد که دیگر نگران قطعی برق به هیچ عنوان نباشید. شما می توانید با تهیه یک UPS علاوه بر تامین برق مورد نیاز دستگاه خود، آن را در برابر حوادث ناشی از نوسانات برق حفاظت نموده و با این کار هم در زمان نبود برق به نظارت خود ادامه دهید وهم از خرابی ناشی از نوسانات برق جلوگیری نمایید.

<< لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک نمایید >>