دوربین مدار بسته صنعتی

 

تماس با ما

این نوع دوربین مدار بسته را می توان خاص ترین نوع دوربین مدار بسته دانست که ممکن است در تمامی شرایط محیطی ولی بیشتر در حالت های خاص استفاده شود. یکی از ویژگی های مهم این دوربین های مدار بسته، پردازش تصویری است که در طراحی آن ها لحاظ شده است. 

در مکان ها و شرایطی که نیاز به قابلیت های خاص از قبیل BLC , HLC, WDR, ATR , ATW و ... می باشد بیشتر سراغ دوربین های صنعتی می رویم. اینگونه دوربین ها با توجه به مورد استفاده خاصی که دارند و بدلیل کار کردن در شرایط ویژه محیطی، دارای امکانات ویژه ای جهت توانایی کارکرد در اینگونه محیط ها می باشند.

از ویژگیهای آنها می توان به کارکرد در دمای بسیار بالا (تا 75 درجه سانتی گراد) با توجه به سیستم خنک کننده ای که در آن تعبیه شده است و همچنین دماهای بسیار پایین اشاره کرد.

درواقع یکی از قابلیت های دوربین های صنعتی همین انعطاف پذیری بالای آن است. برای شرایط نصب خاص می توان پایه های خاص و برای فواصل بسیار کم یا زیاد می توان از لنز های خاص استفاده کرد.

در سیستم های امنیتی مسئله ای که بسیار حائز  اهمیت می باشد، آنلاین بودن در تمامی لحظات می باشد. به این مفهوم که سیستم حتی در زمان قطع برق نیز به نظارت خود ادامه دهد و بتواند تا زمان بسیار زیادی نیز بدون نیاز به برق شهر از محدوده های مورد نظر ما محافظت بعمل آورد. شرکت دیکو مفتخر است تا با تولید دستگاه های UPS یا همان برق اضطراری به همراه محافظ، این نوید را بدهد که دیگر نگران قطعی برق به هیچ عنوان نباشید. شما می توانید با تهیه یک UPS علاوه بر تامین برق مورد نیاز دستگاه خود، آن را در برابر حوادث ناشی از نوسانات برق حفاظت نموده و با این کار هم در زمان نبود برق به نظارت خود ادامه دهید وهم از خرابی ناشی از نوسانات برق جلوگیری نمایید.

<< لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک نمایید >>