دوربین های دید در شب (IR)

تماس با ما

دوربین های دید در شب (IR) جهت ثبت تصاویر در شب و تاریکی مطلق استفاده می شوند و با استفاده از دیودهای نوری  (LED) های موجود در اطراف لنز دوربین، که نور نامرعی (IR) از خود متصاعد می کنند، منطقه مورد نظر در جهت دید لنز دوربین را روشن کرده و موجب دید کافی در تاریکی مطلق می شوند.

این نور توسط چشم قابل رویت نبوده و در نتیجه با کار گذاشتن دوربین در یک منطقه خاص می توان بدون جلب توجه کسی و بصورت کاملا مخفی تصاویر را در تاریکی مطلق ثبت کرد.

برد پروژکتور دوربین های دید در شب بستگی به نوع و کاربرد آنها دارد و در جایی که لازم باشد می توان جهت تقویت نور IR محیط از پروژکتورهای مخصوص IR نیز بهره جست.

در سیستم های امنیتی مسئله ای که بسیار حائز  اهمیت می باشد، آنلاین بودن در تمامی لحظات می باشد. به این مفهوم که سیستم حتی در زمان قطع برق نیز به نظارت خود ادامه دهد و بتواند تا زمان بسیار زیادی نیز بدون نیاز به برق شهر از محدوده های مورد نظر ما محافظت بعمل آورد. شرکت دیکو مفتخر است تا با تولید دستگاه های UPS یا همان برق اضطراری به همراه محافظ، این نوید را بدهد که دیگر نگران قطعی برق به هیچ عنوان نباشید. شما می توانید با تهیه یک UPS علاوه بر تامین برق مورد نیاز دستگاه خود، آن را در برابر حوادث ناشی از نوسانات برق حفاظت نموده و با این کار هم در زمان نبود برق به نظارت خود ادامه دهید وهم از خرابی ناشی از نوسانات برق جلوگیری نمایید.

<< لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک نمایید >>