Battery Backup

تماس با ما

 

با توچه به وجود دستگاه هایی که با ولتاژ 24 ولت کار می کنند مانند برخی از درب های اتوماتیک، شرکت دیاکو محصول دیگری را به شما عرضه می دارد تا بتوانید در زمانی که برق شهر قطع است هم به راحتی از درب اتوماتیک پارکینگ خود استفاده نمایید.

همانطور که می دانیم در زمانی که برق شهر قطع می باشد، عبور و مرور از طریق درب اتوماتیک غیر ممکن است مگر اینکه بازوهای درب را خلاص کرده و بعد از وصل برق، مجدد بازوها را به حالت اولیه برگردانیم. با خلاص شدن بازوها دیگر نیرویی پشت آنها وجود ندارد که بتواند درب را بسته نگه دارد و هر شخصی با کمی فشار می تواند درب را باز نموده و وارد حریم خصوصی شما گردد که این امر عواقب خوبی را به همراه نخواهد داشت.

با استفاده از پک باتری بکاپ، در زمان قطعی برق بدون هرگونه نگرانی از ورود افراد به حریم شخصی خود، همانند قبل و به راحتی درب پارکینگ را باز و بسته خواهید نمود و دیگر نیازی به خلاص کردن بازوها نخواهید داشت.

با توجه به نحوه عملکرد این دستگاه، در زمان قطع شدن برق بدون اینکه وقفه ای وجود داشته باشد، سیستم درب پارکینگ از پک باتری بکاپ تغذیه نموده و بعد از وصل برق، باتری ها مجدد شارژ شده و آماده استفاده مجدد می گردند.

 

 

لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید