UPS (برق اضطراری و محافظ)

تماس با ما

 

امروزه با گسترش تکنولوژی و فناوری اطلاعات استفاده از دستگاه های (UPS (Unintruptiple Power Supply  در موارد گوناگون بسیار حائز اهمیت می باشد. از دستگاه های کامپیوتر خانگی، سیستم های هوشمند سازی BMSI، درب های اتوماتیک، سیستم های امنیتی در ابعاد و اقسام گوناگون، همچنین سیستم های سرور مرکزی شرکت ها و سازمانها و بسیاری موارد دیگر نیز همگی به نوعی نیازمند محافظت در برابر از دست دادن اطلاعات و همچنین جلوگیری از صدمات ناشی از نوسانات برق شهر بوده که مناسب ترین راه حل جهت رسیدن به این امر استفاده از دستگاه های UPS می باشند.

 

سیستم عملکرد UPS های شرکت دیاکو بدین گونه می باشند که در صورت وجود نوسانات (Low-Voltage  یا  High-Voltage) و یا قطع شدن برق شهر، دستگاه بصورت اتوماتیک از طریق باتری های داخل خود برق مورد نیاز مصرف کننده را بدون وقفه تامین می نماید تا از خاموش شدن آن جلوگیری بعمل آورد.

این روند تا زمانی که برق به حالت عادی خود بر نگشته است ادامه می یابد و سپس با برگشتن به حالت نرمال (برای مثال وصل شدن برق شهر)، بعد از یک وقفه کوتاه -جهت جلوگیری از افزایش بار روی شبکه توزیع نیرو- برق شهر بصورت مسقیم به مصرف کننده وصل شده و باتری های دستگاه نیز شروع به شارژ شدن می نمایند تا جهت استفاده مجدد آماده گردند.

دستگاه های UPS شرکت دیکو در توان های مختلف موجود بوده که با توجه به نوع نیاز مصرف کننده و مدت زمان لازم جهت تامین نیروی دستگاه مورد نظر، قابل سفارش می باشند.

شایان ذکر است که دستگاه های ساخت این شرکت با بهره گیری از مرغوب ترین قطعات تولید می شوند و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش بوده که خود مهر تاییدی بر کیفیت این دستگاه ها می باشد.

 

 

لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید