سرویس دوره ای

تماس با ما

بطور کلی نگهداری و مراقبت از هرگونه تجهیزاتی که نصب و استفاده می شوند، گامی مثبت در جهت حفظ وذخیره سازی منابع مالی برای افراد حقیقی و یا حقوقی می باشد.

هزینه های پرداختی جهت تعمیرات اساسی، میخواهد چند میلیون یا چند صد میلیون تومان باشد، در هر صورت مبالغی است که باید متحمل شویم تا به کارکرد مناسب سیستم دست یابیم.

مهم این است که با سرویس های دوره ای توسط افرادی متخصص بتوانیم از آسیب های احتمالی که ممکن است در اثر مسائل مختلف و حتی بسیار کوچک برای سیستم ایجاد شده باشد، جلوگیری نموده و با این کار از هزینه های گزاف بعدی که ناشی از رسیدگی نکردن بموقع اینگونه مسائل کوچک می باشد، ممانعت بعمل آوریم. مشکلاتی که اغلب به خرابی های اساسی و پر هزینه می انجامند، اصولا ناشی از خرابی های بسیار جزئی می باشند که می توان با اندک هزینه ای و درخواست سرویس دوره ای مناسب، آنها را رفع نمود تا از مشکلات بزرگ تر بعدی جلوگیری شود.

سرویس دوره ای یکی دیگر از خدمات شرکت دیاکو جهت آسودگی خاطر شما عزیزان می باشد که امید داریم بتوانیم نیازهای شما را در زمینه نگهداری هرچه بهتر تجهیزات نصب شده برآورده سازیم.

سرویس دوره ای را به سه دسته سرویس دوره ای ماهیانه، فصلی و نیم سال تقسیم می کنیم که با توجه به تشخیص کارشناسان شرکت و یا درخواست خود مشتری قابل ارائه می باشد.

سرویس دوره ای ماهیانه

این نوع سرویس دوره ای همان گونه که از نامش پیداست بصورت ماهیانه و در زمان های منظم و از قبل تعیین شده جهت سرویس خدماتی که ازحساسیت و امنیت بیشتری برخوردارند مانند آسانسور، پله برقی، درب های اتوماتیک و سیستمهای امنیتی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

سرویس دوره ای فصلی

این نوع سرویس دوره ای همان گونه که از نامش پیداست بصورت فصلی یعنی هر 3 ماه بصورت منظم و در زمان های از پیش تعیین شده جهت سرویس خدماتی همچون درب های اتوماتیک، دوربین های مدار بسته، سیستم اعلام حریق، سیستم اعلام سرقت، سیستم کنترل تردد و دسترسی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

سرویس دوره ای نیم سال

این نوع سرویس دوره ای همان گونه که از نامش پیداست بصورت نیم سال یعنی هر 6 ماه بصورت منظم و در زمان های از پیش تعیین شده جهت سرویس خدماتی همچون درب های اتوماتیک، دوربین های مدار بسته، سیستمهای امنیتی، تابلو روان و تلویزیون های شهری می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

توجه: انتخاب هر کدام از این سرویس ها برای خدمات دیگر هم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و به نظر درخواست کننده بستگی دارد.